Čtyři znamení, která budou mít v létě štěstí na muže: Tyto sexy ženy budou pro chlapy jako magnet!

Budou mít co dělat, aby je všechny odháněli. Ženy narozené v těchto znameních se stanou v létě terčem pozornosti pro muže, kteří se budou předbíhat v tom, aby je získali pro sebe.

Tři znamení, která v létě budou mít štěstí na muže: Tyto ženy budou pro chlapy jako magnet!

Vodnář
Ženy narozené ve znamení Vodnáře touží po svobodě a je obtížné je vůbec ve vztahu „ukočírovat“. Většinou se přiklánějí k nezávazným setkáním a právě tento jejich osobnostní rys je z nich cítit i navenek. Muže jejich bezprostřednost, energie a spontánnost přitahuje. I proto se dokážou do nich zamilovat během jednoho večera. Nebo lépe řečeno, dokážou se na ně „namotat“. V létě pracují hormony a pudy mnohem intenzivněji a tak je toto léto velká pravděpodobnost, že si někoho uloví. A nezůstane to jen u jednoho.

Beran
Beran překypuje silnou energií, bujností a tajnými fantaziemi, o které se velmi rád podělí. Ženy v tomto znamení patří mezi nejvíce sexuálně zdatné a v posteli dokážou pořádně překvapit. Jdou přímo k věci a tak muž, který o ně projeví zájem, má vyhráno. Minimálně na jednu noc. Tyto ženy jsou tak trochu „hazardérky“, které milují dobrodružství a vše, co život nabízí. Žijí v přítomném okamžiku a nepotřebují k tomu žádného mentálního kouče, který je to bude učit. Hned na začátku léta jim do cesty vběhne muž, který jim změní život k nepoznání.

Lev
Svou namyšleností jednu skupinu mužů odpuzují a tu druhou zase nesmírně přitahují. Ženy ve znamení Lva jsou pro muže jakousi výzvou. Na škodu však může být to, že ti nejsprávnější chlapi si na ně netroufnou a většinou se je pokoušejí dobývat samomilí muži se sklonem k narcismu. Možná právě proto přežívají více románků než skutečných vztahů. Na toho pravého pořád někde čekají. Jejich silná povaha je však nekompromisní a muži po jejich boku to s nimi nemají lehké. V létě se však v jejich blízkosti objeví muž, který je bude umět „zkrotit“ a před kterým budou mít Levice respekt. Potom půjde všechno velmi rychle, jak si ani ony samy neuměly nikdy představit.

Panna
Mají v sobě něco, co muže velmi přitahuje, aniž by si to uvědomovali. Ženy narozené ve znamení Panny často narazí na lepší muže, než na jaké si myslí, že mají. Může za to jejich nízké sebevědomí a přitom mají co nabídnout. Jako by to někteří muži dobře věděli. V jejich případě jsou muži ochotni přejít do módu dobývání, o kterém jste si mysleli, že v dnešní době zaniklo. Ne, nezaniklo, ale tyto ženy jim jednoduše nedávají na výběr. Pokud je chtějí, musí si je umět získat. Už v červnu letošního roku jim do cesty vejde muž, který bude doslova jako princ na bílém koni. Takového si vysloveně vysnili ve svých tajných snech.

Discover

Sponsor

Latest

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní...

Manželovi jsem řekla jednu věc ze své minulosti: Netušila jsem však, co to udělá s naším vztahem

Moje minulost je mou součástíRenáta neměla nouzi o nezdařené vztahy a možná i proto jí na současném manželství tak velmi záleželo. "Chtěla...

Snídáme ho, oběd, večeře: Neodmyslitelná součást jídelníčku, ale o jeho vlivu na zdraví víme málo

Snídáme ho, oběd, večeře. Pečivo je neodmyslitelná součást našeho jídelníčku a přesto o něm a jeho vlivu na zdraví víme stále až...

5 mýtů o opalování: Jak si správně užít slunečné dny?

I opalování má svá pravidla. A pokud se chcete vyhnout nedokonalostem na své pokožce, je třeba se je držet. Víte, co patří...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk.